Follow:
The Nicole Diaries

Červnový víkend s Verou a zahradničení

Tak další víkend za námi. Musím říct, že to utíká jako voda (vždycky si při téhle hlášce vzpomenu na mojí milovanou babičku 🙂 ) Jelikož byl minulý týden trošku těžší, tak jsem víkend zahájila už v pátek a to tím, že jsem si trochu osladila život a šla do Starbucksu na oříškové frappé se šlehačkou. No není hned ten svět hezčí? 🙂

IMG_8370

Jelikož jsem se bohužel nechala strhnout okolnostma nálada byla ta tam… můj muž na páteční večer pryč, tak co jiného než potěšení Veřinou společností, která mě odmítala nechat samotnou 😀 Tak jsme si to udělaly hezký! Pěkně jsme nakoupily kopu dobrůtek a vyrazily dělat večeři.

IMG_8371

No fotka není moc kvalitní je ze snapchatu 🙂 Ale jak můžete viděk ugrilovaly jsme si masíčko, hermouše, upekly mozzarela sticks a nemohla chybět čerstvá bagetka, zelenina a spousta dresingu… no a ovocný pivo 🙂 nelepší osvěžení. Večer jsme zkoukly Hudbu složil, slova napsal (prostě legen-dární) a konečně se mnou Vera koukala na něco, co ještě ona neviděla! No nedá mi to a vložím sem pár videí z filmu 😀 takže jestli jste neviděly doporučuju!

Druhý den jsme si šly s Verou zaběhat, ale musím říct, že mi brzo došel dech… takže jsme „trať“ alespoň došly a poklábosily. A udělala jsem nám omeletku ke snídani. Vera pak odjela s tím, že se ještě odpoledne vrátí, ale rozbilo se jí auto 🙁 takže se už bohužel nemohla vrátit.

IMG_8372

No a tak jsem se konečně vrhla na můj zarostlý kousek záhonku 😀 chtělo to hodně péče a vytrhávání, ale nakonec jsem to dodělala i v dešti. Prostě jsem se nedala! Nikča mě samozřemě musela pomáhat a lítala mi přes záhonek 😀 (mrška) Nakonec jsem tam přidala plameňáka, kterého jsem pořídila v Tigeru (nezdá se Vám, že teď motiv plameňáků všude letí? Připomíná mi to můj oblíbený stát Floridu 🙂 )

IMG_8381

zahrádka před a po

nikča a plameňák

Zahrádku jsem dodělala v neděli dopoledne, naobědvala jsem se a s Nikčou nás to trošku unavilo, takže jsme si šly dáchnout. Neděli jsem ještě zakončila během s mým milým a dala celý můj začátečnický okruh 🙂

IMG_8399

IMG_8415IMG_8414

Dobrou noc

xoxo

Nicole

Share:
Previous Post Next Post

You may also like

4 komentáře

 • Reply Thess

  Ten plameňák a ponožky jsou boží 🙂

  22.6.2016 at 13:11
  • Nicole
   Reply Nicole

   Jsem do nich blááázen 🙂

   13.7.2016 at 07:07
 • Reply Birdie

  Ten plameňáček!!! 🙂 hrozně se mi tento motiv v Tigeru líbí! 🙂
  http://www.lifestylebirdie.com

  30.6.2016 at 14:19
  • Nicole
   Reply Nicole

   Já jsem se do těch plameňáků zamilovala 😀

   13.7.2016 at 07:07

  Budeme rády za Vaší reakci na náš článek

  Translate »