Follow:
The Vera Diaries

Co dělá single třicítka na Valentýna?

…žere 😀 Né, teď vážně 😀 Letos vyšel (jak určitě víte) Valentýn na neděli. Měla jsem v plánu jet s mamkou a jejím přítelem na trhy do Polska, juknout na nějaký věci do bytu (přivezla jsem si krásnou lucernu a ukáážu :-)) a v neděli jsem měla mít sraz s kamarádem (resp. pořešit něco pracovního a…tak no :D). Jenže už v pátek se mi rozbilo auto (ZASE!!!), kapánek jsem se picla vínem, vstávala jsem v 6 ráno, málo jsem se na ty trhy oblíkla, takže mi byla děsná zima a přijela jsem domů táááák utahaná, že jsem zbytek dne střídavě prospala. No co…udělala jsem si takovou pohodičku, v době bdění jsem koukala na Sex ve městě a tak.

20160216_210610

No a přišla neděle…hele bylo hezky…přišlo mi pár valentýnek (což bylo supercute)…navíc jsme s Nicole vymyslely super nápad jak ty FB valentýnky využít a psaly jsme si přes ně strašný kraviny :D….takže dobrý.

Pak jsem se ale BOHUŽEL rozhodla, že si půjdu na prochajdu koupit masko  na obídek do vzdálenějšího obchodu. Měla jsem chuť na „burger“, tak jsem si (já IDIOT!) koupila v Tescu mletý hovězí bochánky, dostala depku, jak jsem viděla pobíhat všechny ty chlapy s kytkama a taškama z klenotnictví po obchoďáku a šla zase domů.

Jednak jako…za co sakra?? 😀 to není prostě fér! Narozeniny máme všichni, svátek máme všichni, Vánoce mám…no…skoro všichni…Ale Valentýn je VYSLOVENĚ DISKRIMINAČNÍ!! No ale budiž…došla jsem domů, udělala jsem si jeden bochánek, k tomu grilovanou zeleninku a barbecue dresink…a snědla to a za hodinu jsem byla jak Ted a Marshall v té epizodě, jak jedou naposledy do jejich oblíbené pizzerie a pak Marshall křicí na Lily, aby to z něj vyřízla 😀 No ve zkratce…asi jsem se lehce přiotrávila a bylo mi blbě ještě v pondělí ráno 😀

Kamarád teda musel (upřímně řečeno – naštěstí :D) setkání zrušit, takže jsem zbytek dne strávila schoulená na gauči  s křečema v žaludku :-O To je samozřejmě i důvod, proč v neděli nevyšel článek v seriálu o shopovací odvykačce (a že zrovna by bylo o čem psát :D)

 

A jak jste strávili Valentýna Vy?? 🙂

 

See you!

 

 

Vaše Vera

Share:
Previous Post Next Post

You may also like

No Comments

Budeme rády za Vaší reakci na náš článek

Translate »