Follow:
The Nicole Diaries

Co se děje u Nicole?

Ahojte Soulmates!!! 🙂

tak jsem konečně našla chvilku napsat článek…. (uffff) musím říct, že to je asi můj nejhektičtější rok života, který jsem kdy za těch 26 let zažila.  Mám pro Vás rozstříhaná asi 3 videa, další dvě natočená a pak chystám mini seriál o svatbě, rozlučcce atd.

Výsledek obrázku pro bugs bunny florida gif
První polovina (takže 7 měsíců :D)  tohoto roku byla jen o přípravách na svatbu pak byl jeden den jen o Svatbě 😀 (ano bohužel přesně tak to je a došlo mi to asi až 14 před svatbou 😀 táááákový práce a co se pak všechno po… – aneb čekejte na speciální článek 😀 ) a po ní jsme se zase vrhli po hlavě do práce a plánovali líbánky… takže co se chystá ted? Ano za pár dní… (doslova !!!) odjíždíme na letiště do Berlína a přes Madrid letíme… tamtadadááá na Floridu! Jupíjájej.
Přisnateme v Miami, kde si půjčíme auto a jedeme ke strejdovi, který má na druhé straně pobřeží Floridy dům, který nám půjčil k dispozici. NEUVĚŘITELNÝ!!! 🙂  jak víte jsem „AMERIKANLOVER“ (pokud nevíte můžete kouknout na články jak jsem byla před rokem poprvé v Americe na svatbě a zamilovala jsem se tam 😀 do té země a všeho)

img_0332
Takže zítra poslední den v práci, pak honem domů péct mé nejmilejší soulmates narozeninový duhový dort, protože má v sobotu oslavu svých krásných 30. narozenin a po oslavě v noci odjíždíme na letiště. Takže to máme opravdu tak tak.  Je v plánu natáčet a chci každý den okamžitě napsat, co jsem zažila – tak mi držte palce, abych svému slibu dostála a nenechala se unést nic neděláním a povalováním a užíváním si jenom Floridy a také se o to s Vámi podělila 🙂

img_9654

No a poslední novinka – dneska jsem byla na focení s cosmopolitanem – druhý týden v srpnu jsem objevila v časopise rubriku čtenářky, kde se ptají na jednu otázku a jsou tam vyfocené a můžete se přihlásit i vy. Minulý týden ve čtvrtek jsem dostala emailem nabídku, že bych se jim do článku hodila jestli můžu 🙂 Tak bylo samozřejmě mojí velkou ctí a radostí souhlasit. Takže v Listopadovém čísle, které vychází na konci října mě máte v časopise vyfocenou a můžete si přečís odpověď na otázku Kdo mě v životě nejvíce ovlivnil? a abych řekla pravdu není to poprvé, co jsem v Cosmopolitanu. Zkusím najít číslo, ve kterém jsem už jednou byla – myslím, že to je tak 8 let nazpátek a jednalo se o plavkový speciál a akci s Triumphem 😀 .

A jak se máte vy?

Těším se u dalšího článku/ videa!
xoxo Nicole!

P.S. Asi ještě jednu novinku nevíte…. JSEM NA KRÁÁÁTKO 😀  jako ne, že by mě manžel držel na krátko, ale mám mikádo 😀

img_9673

Share:
Previous Post Next Post

You may also like

No Comments

Budeme rády za Vaší reakci na náš článek

Translate »