Follow:
The Vera Diaries

Jak jsem jela poprvé na laně

Dnešní článek je vlastně už článek včerejší a má to jednoduchý důvod. Byla jsem (no asi pořád jsem) úplně grogy, jelikož v pondělí se mi přihodila taková šeredná věc. V práci se mi něco hodně pokazilo, tak jsem napsala kamarádovi, že si dáme večer do nosanků. Mezitím jsem ale potřebovala zajet do Tesca v jiném městě pro kufr, co jsem si tam o víkendu vyhlédla a cestou zpátky…uprostřed pole…v mínus 5ti stupních!…mi prostě za jízdy “chcíplo” auto a už se nevzpamatovalo :-O Já samozřejmě úplně v šoku. Nevěděla jsem, která bije… Naštěstí jeden pán, co jel hned za mnou a viděl, jak najednou blemc a auto na blikačkách, zastavil a ptal se co se stalo. Sice mě dotyčný neodtáhl, ale odjel pro manželku do nedalekého města, protože tam na něho s dcerou čekaly a pak se vrátil a nechal mě s nimi ve vytopeném autě….poněvadž ono se to nezdá, ale v takové kose, sedět v autě, nemoct si zatopit a jen čekat až přijede záchrana je fakt brutální. Ještě teď jsem vyčerpaná a nemůžu se zaboha dospat a pořádně zahřát.

Takže to byl první šok. Druhý byl ten, že za tu dobu, co byl ten pán pryč, projelo kolem mě obrovské množství aut, byla tma a mráz a NIKDO další už nezastavil. Já prostě…Tvl… NECHÁPU!!! Ještě pěkně blikačka dálkovýma a troubení. Ježiš já byla sprostá 😀

Každopádně ale když jsem volala kamarádovi, že na mě čeká marně a jestli mě někdo může přijet odtáhnout, tak jsem se mu do telefonu regulérně rozbulela a bulela jsem ještě dobrých 5min po zavěšení.

Už ani nemluvím o tom, že najít ten blbinec na našroubování oka na lano za telefonní asistence postupně tří automechaniků a ta samotná jízda na laně v totálně vymrzlým autě, kterýmu navíc nefunguje posilovač brzd ani volantu (NECHÁPU, jak ho někdo může nemít!!! Upadly by mi ruce! :-D) byl jeden z mých nejhorších zážitků VŮBEC!

Opět ale musím uznat, že si z toho ale beru to dobré a to je to, že mám vážně skvělé lidi, kteří mi kdykoliv pomůžou a mají o mě starost. To je prostě úžasný!! 🙂

Ufffff…jdu zase spát 😀

See you!

Vaše Vera

Share:
Previous Post Next Post

You may also like

No Comments

Budeme rády za Vaší reakci na náš článek

Translate »