Follow:
The Nicole Diaries

Jak jsem se stala iOvcí …


Už na střední škole se mi líbil iPhone, který tehdy vyšel jako úplně první mobilní telefon isheep-500x500od Applu. Moc se mi líbil design, velký barevný pokrokový displej a samozřejmě logo. Jak dokáže okouzlit pouhé a nakousnuté jabko?!  A jak je mým talentem tak to, co se mi líbí stojí ranec peněz. Nikdy jsme se v penězích nekoupali jak strýček skrblík a tak než jsem se stala iOvcí zůstávala jsem věrná Nokii a podporovala všechny31EC88VQ14L protiklady proč nemít produkt od nakousnutého jablíčka.

Ve druháku jsem začala chodit na brigádu do Mekáče a moje první “výplata” byla v řádu tisícovek. Hned mi bylo jasné jak první peníze utratím – konečně si koupím něco od applu! Vlastně to byla nejlevnější věc, která byla možná koupit, a to mp3. Tehdy jsem poprvé pocítila jak jsem se pří nákupu zastavila a uvědomila si kolik daná věc stojí. Moje první věc od applu byl iPod nano, růžový s gravírováním na zadní straně. Po pár minutách používání mi bylo jasné, že tahle značka není jen designový kousek a vymoženost, ale funkce které mají jejich výrobky jsou nadčasové a mají vše co nejvíce ulehčit.

20474Pár let uplynulo a na mobil nakonec došlo. Chvilku jsem porovnávala pro a proti. Všechny zápory vyjmenované kamarády a internetem, kterých jsem se obávala, nikdy nenastaly. iPhone jsem navíc začala využívat i místo foťáku – zrcadlovce se sice nevyrovná, ale na mé amatérské fotky je senzační! Naše společna cesta s iPhonm 4s i tak neměla dlouhé trvání. Po půl roce mi byl odcizen. A tak jsem byla nucena využívat starý mobil, který neměl operační systém, tedy jsem přišla o komunikaci se světem pomocí aplikací. Tehdy jsem si uvědomila jaké je to být okradená a jaké je si zvyknout na lepší a pak využívat něco, co mi před pár lety bylo hitem a úžasným telefonem.

gallery4_2256Uplynulo asi půl roku a přítel se už nemohl dívat jak trpím s tou starou krabicí a vytáčelo ho zbytečné utrácení za SMSky, jelikož jsme si zvykli komunikovat na denní bázi přes whatsapp, messenger či jiné podobné aplikace zdarma, protože jsme měli internet v tarifu a tak mi vypomohl k novému krasavci iPhone 5. Během pár měsíců k němu přibyl notebook MacBook Pro. Kde jsem si během týdne zvykala na nový operační systém a gesta. Rychlost notebooku a zorné pole displeje bylo nepřekonatelné. A to nemluvím o synchronizaci zařízení, ale to jde i mezi windowsem a iPhonem.

V poslední řadě se ke všem mým “ovčím” miláčkům přidal iPad, který jsem vyhrála. Je komfortní na cesty místo notebooku a nemusíte sebou v kabelce na cesty tahat jednu těžkou knížku. Můžete si do něho dát třeba deset knížek a pořád tam dáváte jednu stejně lehkou věc 🙂

iphone-6-rose-gold-002

Momentálně mám iPhone 6, jelikož mi byl neodolatelným se všemi novými funkcemi. Myslím si, že pokud Vám iPhone nikdo neukradne nebo vám nespadne do kanálu, tak je jeho životnost opravdu dlouhá a řekla bych, že si s ním vystačíte mnoho let. Věřila jsem tedy, že se svojí “šestkou” zůstanu spokojená aspoň do mých třicátých narozenin. Bohužel pro mě Apple vydal iPhone 6s, se kterým mi znovu vyrazil dech. A čím mě dostal? Tak první je zase design a nová barevná variace – růžová! Ano, opravdu mě stačí málo. No a nakonec jsem si přečetla i další vylepšení a moje srdce pro něj plesá. A tak si každé ráno odříkávám mantru, že to je jen vymoženost, kterou nepotřebuji a můžu bez ní žít… takže…


Ahoj jmenuji se Nicole a jsem Apploholička !

xoxo

Vaše Nicole

P.S.: Místo dolarů mi v očích svítí nakousnutá jablíčka.

Share:
Previous Post Next Post

You may also like

No Comments

Budeme rády za Vaší reakci na náš článek

Translate »