Follow:
nezařazeno, The Vera Diaries

Jak jsem začala cvičit

Ahoooj 🙂 Tak takhle jsem ještě asi nezačínala 😀 Předně se moc omlouvám za další vynechávku nedělního dílu Shopovací odvykačky, ale bohužel rodinné povinnosti mi to tentokrát prostě nedovolily. Každopádně stejně uvažuju, že pro Vás tenhle „sloupek“ převedu do nějaké youtubové podoby. Co Vy na to?

A teď k dnešnímu tématu. Jak víte, tak jse12752128_1105336999478395_1405477068_om si nedávno koupila členství v klubu jednoho velkého nového fitka. Byla jsem tam teda vzhledem k okolnostem přesně jednou 😀 Mají otevřeno od 15.2., takže docela bída. Né že bych jít nechtěla, ale opět – rodinné povinnosti mě uvázaly doma a až se konečně dostanu ven z bytu, tak budu jak někdo koho právě pustili z basy. Jéé nebe, jéé stromy, jéé vánek 😀 Dělám si srandu, ale víte jak to myslím. Je to otravný. Každopádně k věci. Protože jsem měla dost výčitky svědomí, že když už se konečně dokopu koupit si něco takového jako je permice do fitka, tak si stejně válím svůj celulitidní zadek na gauči, tak jsem se rozhodla, že budu cvičit aspoň doma. Mám pár činek a tak, takže no problemo.

 

Takový to hopsání na nastartování já doma strašně nerada předvádím, protože mám pod sebou sousedy a je  mi úplně jasný (z vlastní zkušenosti), že ať tady budu poskakovat půl hodiny v jakoukoli denní dobu, tak je to s..štvát! Buď budou ještě spát, nebo spát po noční, nebo budou obědvat, nebo uspávat dítě nebo nevím…hrát šachy a prostě je to bude rušit. Jelikož jsem neuvěřitelně ohleduplný soused, tak je mi to takový žinantní a radši se nejdřív protáhnu a pak si dám jenom nějakej „cross“. Huu takový odborný výrazy bych do sebe neřekla 😀 Každopádně mám největší depku z toho, že mám rozkydlej zadek a stehna a pak z rukou. Na youtube je spouuuusta různých videí jako inspirace na domácí cvičení + na cvičení s mým nejmilejším 4kg kettlebellem. No pointa je v tom, že jsem se včera například tak zmordovala, že se skoro nemůžu hýbat 😀 Néé, tak hrozný to není, ale dala jsem si celkem 6 dřepovacích sérií po 13ti, takže když jsem si pak spočítala, kolik jich moje absolutně netrénované tělo zvládlo, tak jsem na sebe pyšná, že nemám svalovou horečku 😀

Kažopádně ve čtvrtek ke svým sportovním výkonům přidám ještě konečně kurz golfu. Už jsem chodila, ale pak prostě čas nedovolil, ale tentokrát to dám a do sezóny budu little Tiger Woods…jen bledší 🙂 Tak držte pěsti a natočím Vám k tomu i nějaké vlogy, tak čekujte náš fb a insta!!

 

See you!

 

Vaše Vera

Share:
Previous Post Next Post

You may also like

No Comments

Budeme rády za Vaší reakci na náš článek

Translate »