Follow:
The Vera Diaries

Když chlapi radí chlapům, jak na ženský

Dlouho jsem přemýšlela, čemu věnuju dnešní článek a chci se s Váma podělit o jednu zajímavou “youtubovou” zkušenost. Jelikož Nicole poslední dobou docela dost točí a už se nám zpracovává i první společný Vlog, tak teď poměrně dost brouzdám mezi českýma a i zahraničníma youtuberama. Občas vidím něco, co se mi vyloženě líbí, občas něco, co mě nebaví nebo dokonce popudí – to je asi stejný úplně u všech (btw. budu ráda za Vaše tipy na oblíbené youtubery nebo i nějaké ty tzv. tragédy, ať mám zase něco nového :D). Doteď jsem ale koukala vždycky a vyloženě jako na holčičí videa, takže hodně beauty, nebo kecací videa, apod.. Jelikož jsem se ale přes Veju Dulákovou dostala na kanál jejího expřítele CaptainJTV (btw. fakt fešák :D), tak mi chytrý Youtube nabídl i další muže a jako první jsem zaregistrovala poměrně nový kanál Dynamic education.

 

Jelikož video “Jak se vyrovnat s rozchodem” jsem si nemohla nepustit a Jakub, který v něm klukům radil, jak se dostat z téhle bolestivé záležitosti, mě docela dost zaujal (jako řečník, dámy :-)), tak jsem postupně proklikala tak nějak většinu jejich videí a přidala si je do odebíraných kanálů (a to je celkem vyznamenání, protože jich mám jako šafránu (jakože málo, kdyžtak ;-)). Asi nejvíc mě teda dostal samotnej fakt, že takhle mladý kluci (Jakub má ještě kolegu Archieho a jak jsem později zjistila tak ještě Matěje na kterého jsem teda asi ve videích nenarazila) mají fakt hodně dobrý vyjadřovací schopnosti, mají to hodně srovnaný, jdou na to nejen logicky (takže nejen jako chlapi), ale POCHOPILI, že holky všechno řeší pocitově a je třeba všechno dost nahrát a vokecat. Takže takhle – jop, většina jejich fíglů a triků pravděpodobně bude v reálu fungovat (až teda na Archieho hlášku o hubnutí po pivu…to bylo fakt hodně mimo mísu :D) a musím říct, že mě místy téměř vyděsilo, jak neuvěřitelně zmáknutý to kluci maj. Koukala jsem se na další a další videa hlavně taky proto, že jsem si říkala…ty vado, to si musím pustit, abych pak poznala, že je to na mě navlečený.

 

Jak na mě v každém videu vyskočilo, tak kluci pořádají i semináře a koukala jsem i na jejich blog, kde je spousta dalších informací o nich a jejich metodách.

 

Začíná to tady vypadat, že jim dělám reklamu, ale mě prostě jenom neuvěřitelně nadchl jejich nápad, náboj, odbornost a fakt super zpracování. Takže moc ráda u příspěvku kluky označím a doporučuji nejen každýmu chlapovi, aby se mrknul v jejich videích, co holky vlastně chtěj a co na ně (na mě už ne :D) platí ale i holkám zase proto, aby viděly, že i chlapi o nás přemejšlej a snažej se nám tak nějak dát, co chceme (i když asi často z jednoho dost evidentního důvodu :D).

 

Jestli, holky, mrknete, tak budu strašně ráda za Vaše komenty, jestli už jste se s některým z jejich triků na získání čísla a podobně setkaly, nebo co Vás tam vyloženě zaujalo. Mě to bavilo fakt hodně, tak příjemnou zábavu 🙂

 

See you!

Vaše Vera

Share:
Previous Post Next Post

You may also like

No Comments

Budeme rády za Vaší reakci na náš článek

Translate »