Follow:
The Nicole Diaries

Když se Vám splní sen…

Jsem šťastná, že můžu říct, že se mi splnil jeden z mých snů. Je to ten nejkrásnější pocit na světě a když se Vám to stane, tak tomu nemůžete uvěřit. 😀 Paradox že? Ale věřím, že to znáte. Můj sen byl letět do Ameriky a tak se to tenhle rok stalo.

A jak k tomu došlo ? Asi tak před čtyřmi měsíci se mi zasnoubila kamarádka v Americe a tak začali se snoubencem plánovat svatbu. Ke konci července bylo datum jasné. Na konci září se budou brát a jsem zvaná. No samozřejmě, že jsem tam strašně chtěla, ale musela jsem to zatím nechat otevřené, protože jsem v srpnu nastupovala do nové práce a navíc letenky na mě byly drahé. Koncem srpna jsem se už musela rozhodnout. A diky mým nejbližším jsem si mohla na konci srpna koupit letenku a odcestovat. Všechno se stalo tak rychle a během tří týdnu jsem letěla!

Cesta za velkou louži začala v Hradci odkud jsme vyrazili ve 2 ráno směr Berlín odkud nám v 9 letělo letadlo do Amsterdamu a před dvanáctou jsme měly odlétat do Chicaga.  Přílet díky časovému posunu byl kolem čtvrté odpoledne (23.00 v ČR). Už na letišti zaznamenáte jinou kulturu, vidíte jiné chování lidí a když z něho vylezete je to prostě jiný svět. Jiná auta, široký silnice, budovy, bydlení, trávníky, obchody … Ačkoliv miluji dovolené, kde sebou plácnu jen na pláž a chytám bronz, tohle bylo něco úžasného.   Zklamaná jsem rozhodně nebyla a popravdě po tom všem byl a možná ještě je můj návrat do reality těžký…  Takže děkuji nevěstě za pozvání a SS* za to, co pro mě udělali !

Tak to byl takový rychlý souhrn mého vyplněného snu, ale můžete se těšit na detailnější články  o letu, výletech do Chicaga, nočním životě, plachtění, česko-americké svatbě, řízení v Americe, obchodech …  🙂

Krásný víkend

Vaše Nicole

___________________________________________________________________

*SS= snoubenec a soulmate 😀

Share:
Previous Post Next Post

You may also like

No Comments

Budeme rády za Vaší reakci na náš článek

Translate »