Follow:
The Nicole Diaries

Líbánky: První dny v Cape Coral

1.DEN

Hned ráno po probuzení jsme se nachystali na nákup, protože naše lednička zela prázdnotou 😀 no dobře bylo tam pár lahviček vod. Můj cíl byl jasný – Walmart, kde nakoupíte nejen jídlo, ale i elektroniku, hračky, vytvarné potřeby… no prostě ráj pro mě 🙂

img_9755

 

Asi tak po 11 hodině jsme se dostali domů a konečně si udělali snídani 😀 než jsme prošli celý Walmart, napsali celé rodině a kamarádům  (konečně internet – wifi) tak utekli asi 2 hodiny 😀 Udělali jsme si toust, vajíčko, slaninu, pomerančový džus, kafe a užívali si tepla na zahradě 🙂 Bylo úžasné nikam nepospíchat.

 

Když jsme konečně dosnídali, tak jsme se sbalili na nejbližší pláž a chvilku tam pobyli. Výhoda této pláže byla Wi-Fi a parkování zdarma 😀 takže jsme využili spojení se světem a vyhřívali se. Nechtěli jsme to moc první den přehánět, tak jsme asi po dvou hodinkách vyjeli na nákupy (No nejsou to ideální líbánky? Výborně jsem se to provdala!) do mého oblíbeného T.J.Maxxe. No já bych si odtamtud odvezla asi všechno 😀

img_9779

Po slunění a nakupování nám samozřejmě vyhládlo a po cestě domů jsme narazili na Little Caesars (nevím jestli znáte), ale u Nás v Hradci tahle pizzerie byla a byla to nejlepší pizza! Takže rozhodnutí bylo jasné – rovnou celé meníčko 😀 pizza, 2,5l pití, crazy bread, omáčka a sušenky = $10 a jedli jsme to dva dny 😀

 

2.DEN

Další den už jsme měli i sílu na ranní běhání – to bylo naše předsevzetí, že budeme ráno běhat. Popravdě Florida+sluníčko+teplota+vhlhkost, která tam je+ pohyb= v deseti sekundách jste durch 😀 myslím si, že to má svoje výhody… rychle se zahřejete a dříve se potíte = méně námahy 😀 néé popravdě je to opravdu náročný… ale s tou krajinou a oblohou okolo to je neuvěřitelně nabíjející.

Po běhu, cvičení a klidné snídani jsme se vybatolili nejprve na nákupy do nedalekého Edison Mall, kam jsem mířila do Yankee Candle store… no ráj, co Vám mám povídat 😀 Samozřejmě jsme neodolali nakoupili si nějakou svíčku pro sebe a nějaké jako dárek. Další zastávkou bylo Starbucks coffee a cíleně na Pumpkin spice latte!

img_9814

V obchoďáku jsme našli i zlatnictví, kde měli oddělení Pandora a já jsem si hodlala odvézt jeden přívěšek z kolekce Disney, která u nás není. Po dlouhém vybírání, kdy se muž zabavil s panem prodavačem ohledně politické debaty Trupa a Clintnové předešlého večera 😀 mi stejně Luky musel pomoci s výběrem… prostě jsem se nemohla rozhodnout 🙂 Nakonec teda vyhrálo srdíčko s Mickey Mousem a běželi jsme prozkoumávat další obchody.

img_0523

Samozřejmě nemohlo se stát jinak než že jsem musela jít do růžového ráje 😀 Tak jestli bych si někde mohla něco koupit každej den, tak je to tady! Měli Halloweenskou kolekci a zjisitla jsem, že mají kabelky a peněženky, což je pro mě úplná novinka! Ten den jsem se zatím jenom kochala a pokoukávala.

 

Po nákupech jsme se vydali na pláž posetou mušličkama na Sanibel ostrově. Po hodince nás vyhnal začínající déšť…. a vyhnal nás do outletového městečka 😀

img_0531

Kde se pro změnu vyřádil Luky v Abercrombie obchodě. Prošli jsme si dalších pár krámků a nakonec skončili hladový v Subway. Už po cestě domů se vyjasnilo a po děšti zbyly jen naplněné kanálky na trávníku před domkami.

Share:
Previous Post Next Post

You may also like

No Comments

Budeme rády za Vaší reakci na náš článek

Translate »