Follow:
The Nicole Diaries

L’oréal Cushion Event aneb #taptap !

Asi tak před třemi týdny jsme obdržely email s pozvánkou na L’oréal Event. S radostí jsem nabídku přijala a nemohla se dočkat. Minulý víkend v neděli event proběhl a jednalo se především o představení Cushion makupu.

 

Cushion = polštář, poduška

 

Celý Cushion Event 🙂 se odehrával v krásné kavárně Oliver’s Coffee Cup, ze které je výhled přímo na Václavské náměstí. V kavárně byly připraveny všechny novinky a další produkty k vyskoušení. Součástí této novinky je i tvářenka a řasenka, které tvoří celý nový look.

IMG_9440 IMG_9441 IMG_9442 IMG_9457

Bylo pro nás připravené i vynikající občerstvení – ochutnala jsem vynikající Kachní Rillettes, Panna Cottu a ledovou kávu s makronkami.

 

#TAPTAP

Jakmile jsme se všechny sešly, začala prezentace cushion makeupu. Ambasadorkou tohoto makeupu je okouzlující andílek Karlie Kloss, kterou uvidíte v připravených reklamách na cushion makeup. Všechny reklamy jsou velmi hravé a veselé jako celé balení makupu.

Po celém představení produktu nám vizážistka Renáta Zelinková názorně na modelce ukázala jak makeup správně aplikovat.

IMG_9451

Po celé prezentaci jsme ještě mohly zůstat a při odchodu jsme dostaly úžasnou kytici a balíček, který obsahoval celý Cushion Look, který pro Vás natočím.

Co na tetno lehký glow makeup říkáte? 

Krásnou sobotu

Nicole

Share:
Previous Post Next Post

You may also like

No Comments

Budeme rády za Vaší reakci na náš článek

Translate »