Follow:
Video

NYX FACE Awards 2016 Czech: Peacock Girl

Tak je to tady 🙂 Nejdříve otevření NYX obchůdku a teď i v ČR první NYX FACE Awards a tak jsem si řekla proč to nezkusit? Hned jak jsem se o soutěži dozvěděla, tak už jsem měla nápad sice trošku odvážnější, ale risk je … a ještě budu tvořit to, co mě baví!

Můžete hlasovat ZDE 🙂

Nejdříve jsem si vše naplánovala a nanečisto nazkoušela. Za pár dní jsem jela na ostro a jelikož jsem neměla moc času natáčela jsem v pátek v noci před plně naplánovaným víkendem. Po natáčení jsem si dala stáhnout z karty videa na HDD a šla se pořádně vydrhnout 🙂 jakmile jsem se vrátila, už převlečená do pyžama a přichystaná k spánku, tak jsem zjistila, že celý prostřední soubor je pokažený. No chtělo se mi vzteky brečet, ale statečně jsem si nastavila budíka na sobotní brzské ráno a šla do hajan.

Takže na druhý pokus se vše podařilo. V sobotu jsem vše dotočila a musela nechat kamarádky chvilku na ocet 🙂 a přes noc na něděli video sestříhala v neděli večer video nadabovala (to bylo moje porpvé :D) docela mě pálil čas, a tak jsem dabing není úplně dokonalý.

Musím říct, že NYX má fantastické nápady a produkty a je tam spoustu kreativních holčin 🙂

XOXO

Nicole

Share:
Previous Post Next Post

You may also like

2 komentáře

 • Reply Thess

  Super video, NYX mám taky moc ráda 🙂

  10.6.2016 at 17:24
  • Nicole
   Reply Nicole

   Děkuju 🙂 Moc se mi líbí jeji produkty 🙂

   12.6.2016 at 22:29

  Budeme rády za Vaší reakci na náš článek

  Translate »