Follow:
The Vera Diaries

Pomluvy aneb Se prsimtě ví!

 

K napsání tohohle článku mě inspirovala nedávná příhoda, která mě celkem šokovala. No nebudeme si lhát…drbou všichni. Chlapi, ženský…i děti 😀 Za můj život jsem se o sobě dozvěděla hoodně věcí. Některé hezké, některé míň, některé odporné a některé úplně „jakože…cože???“, ale ta poslední mě teda dostala nejvíc.

Byla jsem Vám takhle na procházce s kamarádkou a ona mi povídá  – hele, víš na co se mě ptala XY? Jestli jsi na holky!… Jak byste na tohle jako reagovali (nebo spíš /ly :D)? Protože mě to strašně pobavilo! Fakt jako představa, jak pro mě téměř neznámá osoba hloubá nad mou sexuální orientací, mě fakt neuvěřitelně dostala a pořád jsem jen opakovala, že mě to fakt dostalo 😀 Tak jako joooo, asi tomu trochu rozumím. Jsem single už dost dlouho, všude fotky víceméně jen s Nicole, případně s hrstkou nejbližších kamarádek a jedním kamarádem 😀 Že si nás kde kdo už dal dokupy s tím kamarádem mi asi připadalo tak nějak…přirozený?…, ale že si mě dají dokupy s Nicole mě asi nikdy nenapadlo 😀

12140944_1068532606492168_1881160661925221090_o

Samozřejmě mi  to nedalo a pořád jsem se k tomu v myšlenkách vracela a uvažovala, co k tomu danou osobu vedlo – ne ani tak k tomu nápadu, ale k tomu, že měla potřebu zjišťovat, jak to teda je, protože narovinu. Co jako?? I kdybych byla, tak co je komu do toho?? No jenže že jo…no jsem stejná 😀 Taky s kámoškama drbu, rozebírám, vymýšlím teorie, celý v podstatě scénáře, jak se co asi stalo, kdo za to může, apod. a nikdy jsem vlastně ani nevěděla proč to dělám. Co nás k tomu nutí? Je to nějaká genetická predispozice? Je to výchovou? Nebo nás to prostě jenom baví?

I když se třeba podívám na komenty u fotek, nebo příspěvků slavných „kolegyň“ blogerek a čtu tam ty hnusy, urážky, napadání, tak mi úplně vaří krev v žilách, že si tohle někdo dovolí a přitom (a ještě tak nějak srabáčtějc), to dělám taky. No TFUJ na sebe!!!

raw

Takže veřejně slibuju a přísahám, že si (stejně jako Rachel v Přátelích) tímto dávám předsevzetí, že nebudu pomlouvat, protože je to fuj e-e!

Ale Vy mě pomlouvat můžete 😀

See you!

Vaše Vera

Share:
Previous Post Next Post

You may also like

4 komentáře

 • Reply Kuba

  třeba je ta holčina lesbička a připravovala si půdu 😉

  6.1.2016 at 11:36
  • Vera
   Reply Vera

   Hmmm, tak že bych to ještě zvážila? Možná jsem na holky a jenom o tom nevím 😀

   6.1.2016 at 11:42
 • Reply ClauDIa

  heh , miléé 😀 😀

  9.1.2016 at 20:48
  • Vera
   Reply Vera

   Mno, asi díky,Claudi 😊💃

   10.1.2016 at 15:19

  Budeme rády za Vaší reakci na náš článek

  Translate »