Follow:
The Nicole Diaries

První den v Americe

IMG_3665První dopoledne v Americe jsme měly volno (všichni jeli do práce), takže byl čas se chvilku rozkoukat a aklimatizovat. Udělala jsem si snídani, připravila kafe s mandlovým mlékem, usedla do křesla a při puštěné televizi psala domů, kde už bylo odpoledne. No a abychom neseděly jen u telky, tak jsme se šly projít do parku, který byl necelou půlhodinku daleko. Cestou jsme poznávaly rozdíly od dopravních značek přes upravenost trávníků před domečkami (jelikož za to mají pokutu pokud to tak není) až k přátelským kolemjdoucích.

IMG_3715Kolem jedné hodiny nás vyzvednul rodinný známý a jeli jsme do Čínské restaurace all you can eat – tedy za $8 jsme se mohli nacpat, co hrdlo ráčilo. Výběr byl opravdu veliký slané, sladké, studené, teplé, pálivé … koláčky štěstí – určitě znáte z amerických filmů. Z jídla jsem se snažila ochutnat hlavně zeleninu a různé variace masa. Po tom co jsme se pořádně nadlábli, jsem si vyzkoušela řízení na amerických silnicích. Auto v automatu jsem už řídila v ČR a není to nic neobvyklého (automat miluju 😀 ), ale dopravní předpisy se tu trochu liší. Například na červené můžete jet doprava (pokud to není speciální značkou “NO TURN ON RED” zakázáno), ale chováte se jako kdyby tam byla stopka.

Untitled design

Další naší zastávkou byl obchod s alkoholem a Wallmart, ze kterého jsem byla úplně vyplesklá 😀 tam bych mohla trávit celý dny. Najdete tam snad úplně všechno na co si vzpomenete. No prostě ráj pro shopaholiky jako já! Pak už jsme jen zastavili na návštěvě na okraji města připili si medovým jackem na příjezd a na zdraví mojí soulmate Very :-*, které jsem mohla konečně cinknout, protože jsem měla wi-fi a ona mi doma v Čechách slavila narozeniny.

IMG_3748 IMG_3749

Kolem šesté hodiny jsme dorazily domů a šly se hned připravit na rozlučku se svobodou, kterou připravovaly česko-slovenské kamarádky. Nejprve jsme tedy měly home party  s různými hrami pro nevěstu a pak jsme vyrazily do místního gay baru La Cage 😀 byla tam velká sranda. Byl to smíšený gay klub, takže vám tam i jiná holka upřímě, mile a bez studu pochválí šaty, účes nebo barvu rtěnky 🙂 A jelikož se v Milwaukee zavírají bary ve 2 hodiny ráno, tak jsme chvilku po druhé hodině ranní stály skrčené, co nejblíže u budovy klubu La Cage a čekaly na taxi.

IMG_3782

Krásný čtvrteční večer

Nicole

Share:
Previous Post Next Post

You may also like

2 komentáře

 • Reply Ilovemakeup

  Tak uz jsem to nasla:) Walmart, ach!!!:))

  3.1.2016 at 10:32
  • Nicole
   Reply Nicole

   Ano ano ❤️ I walmart jsem si zamilovala 🙂

   3.1.2016 at 13:17

  Budeme rády za Vaší reakci na náš článek

  Translate »