Follow:
The Vera Diaries

Randění aneb jsem asi z jinýho světa

Jak jsem předeslala v minulém článku, tak dnes bych Vám ráda předala pár mých postřehů o randění. Ale pozor…jestli čekáte, že se tady dočtete, jak se máte obléknout, nalíčit a tak podobně, tak Vás asi trochu zklamu. Ženy, upřímně, tak nejste snad takový jelita, abyste nevěděly, že si máte umýt vlasy a vzít čistý kalhotky, takže si nebudu hrát na chytrou… Co ale nechápu na randění, je vlastně samotná podstata toho slova a jsem přesvědčená, že pokud ho chlap nevymyslel, tak se ho rozhodně naučil perfektně zneužívat. Ale hezky popořádku…

Nevěřila bych, že tuhle frázi použij, ale sakra… to za nás nebylo! Když já jsem tak nějak překlepala pubertu a moje vztahy tudíž automaticky začaly být vážnější povahy, tak prostě kluk/skoro muž pozval slečnu na nějaký to rande – začátek souhlasí, ale teď to přijde – a když jim bylo fajn a proběhla pěkná pusa na dobrou noc + nějaká ta smska typu „…díky za krásný večer…“ cca do půl hodiny od rozloučení, tak se bralo za hotovou věc, že jsou pár v začátcích. A dneska??? Jakože mi chcete říct, že se může pobíhat za jinejma, dokud jeden neřekne „STOP! Od teďka už nerandíme, ale navíc budeme mít exkluzivní vztah.“?? Hele, to je jako vážně potřeba říct, když takhle změníte pravidla hry, dámy a pánové, poněvadž mně to jako nikdo neřekl a čučela jsem na to, jak tučňák na angrešt!! Mimochodem k čemu je to jako dobrý? Jako jasně, teoreticky se nedá podvádět, protože po každý může osočovaný zvednout ruce v obranném gestu a se slovy „Hele, brzdi, bejbee, vždyť jenom randíme“ z toho ještě vyjít jako frajer, ale upřímně…to chtějí spíš chlapi, takže mě to dost přijde jako bouda.

man-916498_1280

A jelikož já nemám ráda, když na mě někdo zkouší ušít nějakou kulišárnu, tak jsem přemítala, jak z toho vybruslit…no nevymyslela jsem nic, že jo, protože jediný co mě napadlo bylo, že bych to tomu chlapci vysvětlila pěkně hned na začátku, ale když jsem si zkoušela, jak to zní, tak si myslím, že by si vzpomněl, že musí jít děsně nutně něco okamžitě zařídit a nedostala bych se ani k tý puse…A to zase asi za to nestojí.

Takže jestli máte nějakou solidní radu (nebo fakt solidního bráchu/kámoše/kolegu, který nechce jen RANDIT), tak sem s tím vším, protože jinak Vám asi zůstanu na ocet a to by byla fakt škoda.

Toliko z deníčku „Vera a její chlapci“ a příště třeba zase z jiného soudku. Teda pokud do příštího úterý konečně nepotkám toho svého vysněného… lehce arogantního… charismatického… inteligentního… vtipného… sexy… vřelého (ale nejvíc ke mně)… ochranitelského… jo a galantního muže…jop, teď jsem si to po sobě přečetla a vidím to na ten jiný soudek 🙂 …tak zase příště.

See you!

Vaše Vera

Share:
Previous Post Next Post

You may also like

4 komentáře

 • Reply Jakub

  vážně je pusa důležitější než hrdost?

  17.10.2015 at 22:01
  • Soulmates
   Reply Soulmates

   Bylo to myšleno tak, že nedojde ani na to rande 🙁 😀
   V.

   17.10.2015 at 22:22
 • Reply Tee Lovegood

  Za mě – když už randit, tak jen s jedním. ☺ Přijde mi nesmyslné v jednu chvíli uhánět více kluků. Jednak proto, že by mi to k nim přišlo nefér, a taky proto, že bych pak měla pocit, že si nevážím ani jednoho z nich tak, jak bych za jiných okolností mohla.

  21.10.2015 at 16:59
  • Soulmates
   Reply Soulmates

   Musím říct, že mám stejný názor. Problém bývá na druhé straně – tedy u té pánské části. Alespoň tak hovoří mé zkušenosti 🙂 Takže na jednu stranu…možná je čas začít oplácet stejnou mincí 😀
   V.

   22.10.2015 at 08:02

  Budeme rády za Vaší reakci na náš článek

  Translate »