Follow:
Recenze

recenze: Maybelline Push Up Drama řasenka

Maybelline má ve svých „stojáncích“ novou řasenku s názvem Push Up Drama. Tato řasenka má působit jako, kdybyste měly umělé řasy. Prodlužuje, zhušťuje a  vytvoří push up efekt.

Z prvu se mi s řasenkou úplně nejlépe nepracovalo. Musela jsem si na ní zvyknou, ale tohle mývám u většiny řasenek. Potřebuju si navyknout na velikost kartáčku, hustotu mascary, způsob nanášení… Já osobně u řasenek nemůžu dát na úplně první dojem 🙂

IMG_7360

Řasenka má moc krásný design „kaskádovitého“ stylu s kovově růžovými tóny 🙂 Vzledem mě velice zaujala. Ze začátku mě párkrát zmátla z jaké strany jí mám otevřít 😀 (no blondýnka no) Šteteček je hubený a má na sobě „plastové štětiny“ ve tvaru U. Někdy na vrcholku kartáčku zůstává více mascary, kterou jsem otírala. Vždycky jsem říkala, že mám raději klasické kartáčky, ale tento mi vyhovoval 🙂 asi začínám měnit názor.

IMG_7357

Řaseknu jsem nanášela několikrát zasebou a nenechávala jsem jí mezi aplikacemi uschnout (jak radili na Maybelline webu 🙂 ) Netrvalo mi to dlouhou na řasenku jsem si zvykla a stala se mojí oblíbenkyní. Jedinou chybičku, která může být i mojí aplikací a stává se mi u několika málo řasenek je, že se mi při na nášení otře hned na začátku víčka u řas. Když mám linku není to vidět, ale jinak se mi to sem tam nepovede a musím otírat uchoštourem 🙂 ale už si na to dávám pozor.

IMG_7358

Řasenka jak prodlužuje tak báječně zhuštuje – opravdu hodně záleží jakým způsobem nanášíte a kolikrát zasebou, podle toho čeho chcete docílit. Vydrží celý den a má stejný vzhled od rána do večera a i odlíčení s ní není dřina. Pokud čekáte, že řasy budete mít až k obočí jako s extra umělými řasami, tak budete zklamané.

IMG_7359

Já jsem s řasenkou velice spokojena a moc se mi líbí její Pus Up Drama efekt.

REKLAMA na řasenku

Osobně si myslím, že Maybelline to začíná pěkně rozjíždět a má čím dál tím více lepší produkty!

Už jste sithly vyzkoušet tuhle řasenku? Jak jste si jí oblíbily?

Share:
Previous Post Next Post

You may also like

2 komentáře

 • Reply Paji

  ta vypadá suprově 🙂 já mám momentálně řasenku od Yves Rocher a jsem taky moc spokojená 🙂

  17.4.2016 at 20:42
  • Nicole
   Reply Nicole

   Od Yves Rocher jsem řasenku nikdy neměla ani mě ve skutečnosti nenapadlo, že je vedou 🙂

   23.5.2016 at 17:24

  Budeme rády za Vaší reakci na náš článek

  Translate »