Follow:
The Vera Diaries

Shopovací odvykačka část 2.

Takže je za mnou další týden bez nakupování a já jsem přišla na další strašnou věc. Neuvěřitelné, kolik sebepoznání z toho pramení 😀 Takže, o co jde.

Jelikož, přirozeně jako každá normální ženská v dnešní době, mám asi 1200 věrnostních kartiček všech možných prodejen, tak mi taky chodí nabídkové maily. Většinu z nich jsem si teda blokla, protože mi jich chodilo někdy i 5 denně a bylo to fakt otravný, ale třeba Ikeu jsem si nechala, abych měla přehled. No…a jak možná víte, tak Ikea právě před pár dny zahájila svůj tradiční výprodej a mně tím pádem přišel newsletter s úúúúžasnýma slevama! Na tom by nebylo nic moc zvláštního a kdybych byla aspoň trochu normální, tak bych to okamžitě smazala a šla…já nevím…meditovat? Ale to já néééé! Já to študovala jak maniak. Všechny obchodní domy, co v republice jsou jsem prošla, přestože mám stopstav. Takže…..jsem masochistka!!!???!!! Nebo proč to jako dělám, když vím, že si nemůžu koupit ani párátka?? No samozřejmě mají zlevněnou spoustu věcí, které by se mi do nového bytu hodily, ale já ještě nemám ani schválenou hypotéku a už bych nakupovala vybavení? Ne, ne, ne, ne…pěkně jedno po druhým. Takže…z hluboka dýýýýýchat, vzpomenout si na skvělou hlášku z Cougar Town – Můj vztek je louže a já z něj teď vystoupím!, napsat to Nicol (jak jinak) a jede se dáááál.

tumblr_n3e5unp29w1qk08n1o2_250

Ale abych byla upřímná…v červenci jsem začala držet dietu, která mi vyloučila z jídelníčku cukr, kterým jsem se cpala doslova od rána do večera a byl to masakr, ale proti TOMUHLE, to byla procházka růžovou zahradou!! Jediný, co mi pomáhá je to, že se pořád dokolečka hrabu v marketingovým katalogu od developera (samozejmě i s Nicol :-)), přeměřuju, představuju si, přepočítávám, tabulkuju, záložkuju…dokážu u toho strávit hodiny a hodiny času, který bych přirozeně mohla využít daleko líp a efektivnějc, ale je to něco jako čuchání k čerstvýmu křupavoučkýmu rohlíčku, které jsem taky na začátku diety provozovala 😀 Dneska už mě pečivo neláká, tak si říkám, že asi i tohle mě musí časem přejít, ne? No…už aby to bylo.

Jpeg

Jinak za ten týde jsem koupila “jednu” nepotřebnou věc. Odbarvovač na vlasy, protože jsem definitivně měnila odstín. Suma sumááárum utraceno nadstandardně 99Kč.

Držte mi pěsti a zase za týden!!

See you!

Vaše Vera

Share:
Previous Post Next Post

You may also like

No Comments

Budeme rády za Vaší reakci na náš článek

Translate »